Ogólnie

Czyli wszystko, co nie pasuje gdzie indziej :)

Ogólnie

Postprzez pawel » czwartek, 27 stycznia 2005, 10:19

Tak ogólnie to czemu nikt nic nie pisze ? :shock:

To ja, jako nowy mieszkaniec kasprowicza mam pytanie: gdzie w okolicy mozna isc jak bialy czlowiek na piwo ? A gdzie na spacer z dzieckiem ? A basen ? Czy basen na AWF jest ogolnie dostepny ?

Myslicie ze dzielnica sie jakos zmieni po doprowadzeniu metra ? Wzrosnie wartosc mieszkan ?

Pozdrawiam
pawel
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 27 stycznia 2005, 10:07

Postprzez zestadmin » piątek, 28 stycznia 2005, 11:16

Witam
Mam nadzieje że powoli nasze forum się rozkręci, bo jak narazie słabiutko :D
Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na postawione pytania bo mieszkam na Tarchominie. Ale nie zniechęcaj się, informuj wszystkich znajomych że forum takowe istnieje a zbiegiem czasu ono ożyje (mam taką nadzieję)

Pozdrawiam
Admin
zestadmin
Site Admin
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 27 kwietnia 2004, 15:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogólnie

Postprzez rww » wtorek, 15 marca 2005, 17:19

>Tak ogólnie to czemu nikt nic nie pisze ? :shock:

>To ja, jako nowy mieszkaniec kasprowicza mam pytanie: gdzie w >okolicy mozna isc jak bialy czlowiek na piwo ? A gdzie na spacer z >dzieckiem ? A basen ? Czy basen na AWF jest ogolnie dostepny ?

>Myslicie ze dzielnica sie jakos zmieni po doprowadzeniu metra ? >Wzrosnie wartosc mieszkan ?

>Pozdrawiam


Kasprowicza jest długa :-)
możesz z dzieckiem iść do DWL na basen, na spacer chodzę od paru lat do lasku Lindego lub Bielańskiego. A na piwo różnie. W lato można mnie spotkać za bazarem na Wolumenie (otwierają tam ogródek sezownowy).

Pozdrawiam
rww
 


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron